16. travnja 2021.

Raspored svih naših natjecateljskih kategorija za nadolazeći vikend

Narednog vikenda seniori će na gostovanje u Đakovo, juniori i kadeti će ugostiti Elektru, stariji pioniri Kaptol kao i početnici dok će uz seniore na gostovanje u ovome kolu i mlađi pioiniri.

SENIORI

2317.04.2021 17:00ValpovoNK Valpovka – NK Zrinski (J)-:-
2317.04.2021 17:00Nova GradiškaNK Sloga Nova Gradiška – NK Slavonija Požega-:-
2317.04.2021 17:00OriovacNK Oriolik – NK Slavonac Bukovlje-:-
2317.04.2021 17:00ĐakovoHNK Đakovo Croatia – NK Kutjevo-:-
2317.04.2021 17:00NašiceNK NAŠK – HNK Vukovar 1991-:-
2317.04.2021 17:00VukovarNK Vuteks Sloga – NK Vihor (J)-:-
2318.04.2021 17:00ŽupanjaNK Graničar Županja – NK Čepin-:-
2317.04.2021 17:00Slavonski BrodNK Marsonia – NK Bedem-:-
2317.04.2021 17:00PleternicaNK Slavija Pleternica – NK Belišće-:-

KADETI/JUNIORI

1618.04.2021 09:00/11:00KutjevoNK Kutjevo – NK Elektra-:-
1618.04.2021 09:00ĐakovoHNK Đakovo Croatia – NŠM NK Grafičar Vodovod-:-
1618.04.2021 09:30VinkovciHNK Cibalia – NK Marsonia-:-
1618.04.2021 09:00Slavonski BrodŠN Željezničar – NK Olimpija-:-
1618.04.2021 09:00VukovarHNK Vukovar 1991 – NK Osijek-:-
1618.04.2021 09:00PožegaNK Slavonija Požega – NK NAŠK-:-

STARIJI PIONIRI

1618.04.2021 11:00VelikaNK Papuk (V) – NK Kuzmica-:-
1618.04.2021 14:00KutjevoNK Kutjevo – NK Kaptol-:-
1618.04.2021 11:00RajsavacNK Dinamo Rajsavac – NK Požega-:-
1618.04.2021 11:00PakracNK Hajduk Pakrac – NK Jakšić-:-
1618.04.2021 14:00Donja ObriježNK Croatia Donja Obrijež – NK Dinamo Vidovci-:-

MLAĐI PIONIRI

1617.04.2021 10:00LipikNK Lipik 1925 – NK Hrvatski dragovoljac (D)-:-
1617.04.2021 10:00VelikaNK Papuk (V) – NK Mladost Pavlovci-:-
1614.04.2021 19:00PožegaNK Slavonija Požega – NK Hajduk Pakrac0:5
1617.04.2021 10:00PožegaNK Požega – NK Kutjevo-:-
1617.04.2021 10:00KuzmicaNK Kuzmica – NK Kaptol-:-

POČETNICI

1417.04.2021 10:30PožegaNK Slavonija Požega – NK Lipik 1925-:-
1418.04.2021 10:00VelikaNK Papuk (V) – NK Mladost Pavlovci-:-
1418.04.2021 13:00KutjevoNK Kutjevo – NK Kaptol-:-
1418.04.2021 10:00RajsavacNK Dinamo Rajsavac – NK Slavija Pleternica-:-
1407.04.2021 16:00ČaglinNK Omladinac Čaglin – NK Jakšić3:5

JOŠ NOVOSTI

TABLICA PORETKA

POS KLUB BOD
1 Belišće 75
2 Vukovar 1991 75
3 Marsonia 62
4 Đakovo Croatia 59
5 Slavonija 55
6 Graničar 54
7 Čepin 52
8 Zrinski 49
9 Oriolik 48
10 Vuteks Sloga 41
11 Bedem 39
12 Vihor 38
13 Kutjevo 37
14 Slavija 37
15 NAŠK 36
16 Sloga 35
17 Slavonac 33
18 Valpovka 31