17. listopada 2022.

Pobjeda seniora na krilima Antunovića i Lopeza

NK Kutjevo – NK Darda 2:1

Zeleni su došli do pobjede u jednoj zaista kvalitetnoj i dinamičnoj utakmici protiv odličnog protivnika. Zeleni stišću od početka, a zatim u 8. minuti Josip Budimir prebacuje loptu za Karla Antunovića koji lijevom nogom posprema loptu u mrežu. Gosti prijete jednom, no vratar Zoluaga odlično brani i spriječava eurogol. U 45. minuti Josip Budimir prolazi po lijevoj strani i gura Karlu Antunoviću loptu na prazan gol, no Karlo je kratak za nekoliko centimetara. Drugo poluvrijeme ponovno obostrano napadački nogomet, a u 66. minuti požrtvovnovni Tokić osvaja loptu u korneru i vraća za Karla Antunovića koji s pet metara šalje loptu golmanu kroz noge za 2:0. U 71. minuti nesporazum u obrani Zelenih koji završava pravedno dosuđenim jedanaestercem za goste. Gostujući Stupar puca snažno, no vratar Zoluaga odlično brani. Do kraja su Zeleni imali još nekoliko prilika da se potvrdi pobjeda, a gosti su na kraju u posljednjoj sekundi nakon centaršuta smanjili na 2:1 preko Bata. Danas su svi Zeleni dali sve od sebe, to je rezultatiralo brojnim ozljedama, ali vjerujemo kako će se svi oporaviti do iduće utakmice. Gostima sretno dalje i čestitamo im na dobroj utakmici. Također hvala publici koja je danas došla u velikom broju.