26. rujna 2022.

Druga pobjeda u nizu,Karačić eurogolom srušio Valpovku

NK Kutjevo – NK Valpovka Valpovo 1:0
U jednoj korektnoj i podosta čudnoj utakmici Zeleni upisuju nova 3 boda. Prvo poluvrijeme Zeleni prijete preko Karačića i Međugorca, ali gostujući vratar Klanjšček brani. Drugo poluvrijeme naši igrači opet dominiraju, Jakešević promašuje zicer s pet metara, zatim pogađa gredu, no i dalje je 0-0. Nakon toga u 75. minuti gol Zelenih. Josip Budimir vuče loptu, ostavlja za Karačića koji se dugo namješta na rubu šesnaesterca i na kraju ipak pogađa u suprotni kut. Do kraja još nekoliko kontri Zelenih u kojima je nedostajalo koncentracije. Na kraju u 89. minuti jedini opasan udarac gostiju gdje Tomas pogađa vratnicu iz slobodnog udarca. Danas su Zeleni opet pokazali kako se bori za boje kluba i da se trud uvijek isplati. Gostima čestitke na korektnoj utakmici i želimo im puno sreće u nastavku prvenstva. Posebno na kraju treba zahvaliti našoj publici koja je glasno bodrila Zelene te se nadamo da će tako biti na budućim utakmicama.