31. listopada 2022.

Pobjeda seniora u derbiju začelja

Kutjevo – Omladinac (GV) 2:1

U izuzetno bitnoj utakmici za bijeg sa začelja ljestvice seniori su slavili protiv posljednje plasiranog Omladinca rezultatom 2:1.

Sve bitno u pogledu rezultat dogodilo se u periodu od 19 do 32 minute. Zeleni stižu do vodstva od 2:0 golovima Buzuka i Antunovića dok za goste pogađa Martić u 32 minuti, što je ujedno i bio jedini udarac u okvir Lopeza. Nakon toga utakmica se pretvara u bitku na sredini terena bez nekakvih većih opasnosti po oba vratar, ostaje tek zabilježiti pokušaj Karačića pred sam kraj dvoboja koji gostujući vratar uz pomoć vratnice brani.

Trener Petar Čuljak je tako svoj drugi mandat započeo veoma važnom pobjedom, te tako sebi i momčadi donio prijeko potrebni mir uoči gostovanja kod Vuteksa iduće subote u Vukovaru.