6. ožujka 2023.

Pobjeda seniora u Kneževim Vinogradima

U jednoj odličnoj utakmici protiv čvrstog domaćina Zeleni upisuju zasluženu pobjedu. Na početku blaga dominacija Zelenih, a zatim domaći Prugovečki postiže pogodak na prazan gol. Zeleni i dalje dominiraju te u 35. minuti Jakešević pretrčava domaćeg vratara i vraća loptu za Antunovića i to je 1:1. U 77. minuti Karačić ubacuje na peterac gdje Majetić pokazuje klasu i iz okreta prebacuje domaćeg vratara. Zatim je uslijedila prava drama. U 85. minuti domaći igrač ometa našeg vratara Zuluagu, a sudac pokazuje na indirektan udarac na rubu 16m nakon kojeg je uslijedila tučnjava i naguravanje što je rezultiralo s nekoliko žutih kartona te je naš kapetan Ante Budimir u toj situaciji neopravdano najgore prošao s crvenim kartonom. Domaćin promašuje tu šansu, a zatim u 90+3 sudac dosuđuje jedanaesterac gdje je domaći igrač priznao da je dirao rukom. Domaći Prugovečki puca snažno, ali naš vratar Zuluaga odlično brani. Zeleni su još imali nekoliko stopostotnih prilika dok su domaćini postigli gol iz jedine šanse.