5. lipnja 2023.

Pobjeda za kraj i visoko četvrto mjesto

BEDEM  – KUTJEVO 1:4

Zeleni upisuju vrijednu i zasluženu pobjedu na teškom gostovanju u Ivankovu. Domaćinu je pripalo prvo poluvrijeme gdje su imali više šansi od koji su jednu iskoristili. U 50. minuti Majetić ostavlja loptu za Karačića na 20ak metra koji pogađa u suprotni kut gola za 1:1. Nakon proslave gola Antunović prolazi po desnoj strani i gura loptu za Iličića na drugu stativu i to je 2:1. Idući napad domaćin radi kontru nakon koje naš stoper Pus zarađuje izravno isključenje nakon povlačenja igrača na oko 35 metara. Ipak to nije srušilo Zelene koji nastavljaju igrati još bolje. U 56. minuti Antunović bježi obrani koja ga ruši za kazneni udarac koji je i sam realizirao. U 76. minuti Karačić ubacuje iz kornera za Antunovića i to je konačnih 4:1. Antunović trenutno dijeli prvo mjesto na listi strijelaca s Martinovićem iz Slavonije koja sutra igra u Županji za prvo mjesto. Domaćinu hvala na korektnosti i gostoprimstvu. Mi smo u globalu danas bili puno bolji protivnik i zasluženo nosimo tri boda u Kutjevo s koja smo završili četvrti, što smo samo mogli sanjati. I za kraj moramo čestitati našem šesnaestogodišnjem Mateju Maljuru koji je danas debitirao u seniorskom dresu gdje je posljednjih petnaest minuta pravio probleme domaćoj obrani. Za budućnost kluba uz ovako kvalitetne mlade igrače ne moramo strahovati. Bravo svi, nema riječi s kojima možemo opisati našu sreću i ponos nakon ovakve utakmice, a i sezone. ☺️💚