13. veljače 2023.

Poraz i pobjeda zelenih nakon mini priprema u Žepču

Zeleni su poraženi u Žepču od NK Žepče 1919 u jednoj čvrstoj utakmici. Domaćin je došao u vodstvo nakon brze akcije po strani. Na 2:0 povećavaju iz kaznenog udarca. Zeleni smanjuju preko Majetića na 2:1. Drugo poluvrijeme domaćin postiže još jedan pogodak za konačnih 3:1. Utakmica je mogla danas otići na obje strane, no domaćin je odigrao čvrsto u svom stilu i također u nekim trenucima pokazao da su liga više.

Odmah po povratku sa mini priprema u Žepču seniori su došli do pobjede protiv Mladosti iz Vođinaca rezultatom 5:2. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 3:0 (Jakešević, Međugorac, Matheus). Sredinom drugog poluvremena gosti smanjuju na 3:2. Do kraja utakmice za Zelene golove postižu Iličić i Tokić za konačnih 5:2. Trener Petar Čuljak danas je rasporedio minutažu svim igračima. Nakon četiri dana teških treninga i jedne utakmice na pripremama u ovakvoj utakmici je najbitnije da se nitko nije ozlijedio. Slijede posljednja dva tjedna priprema za nastavak prvenstva.