Seniori su nastavak natjecanja otvorili porazom u gostima. Sloga iz Nove Gradiške je slavila s 2:1 unatoč vodstvu koje je donio Mario Majstorović. Domaćin je prije odmora izjednačio te u nastavku i poveo što je uspio sačuvati do kraja susreta.
Neigranje Ivana Jakeševića i Mate Vasića sigurno je bio veliki hendikep no unatoč tome bilo je prigoda za postizanje još kojeg pogotka pa indirektno i za pozitivan rezultat, a istaknu se s nekoliko odličnih intervencija i domaći vratar.
U prvom domaćem službenom susretu gost je Vuteks Sloga iz Vukovara koja je u prvom kolu odigrala neodlučeno na svom terenu protiv Bedema, a u jesenskom dijelu su naši seniori bili uspješniji i slavili u Vukovaru.
Sloga – Kutjevo 2:1
Kutjevo: Leist, A.Budimir (60.Paulić), Kalanj (70.Bandalo), Nemec, Zgonjanin, Majstorović, Desnica, Krizmanić (46.J.Budimir), Banić, D.Majetić, M.Majetić
Belišće
Marsonija Slavonski Brod
Slavonija Požega
Slavija Pleternica
Tomislav Donji Andrijevci
Radnički Dalj
Kutjevo
Svačić Stari Slatnik
Tomislav Cerna
Valpovka Valpovo
Vardarac
Borac Kneževi Vinogradi
Vinogorac Brodsko Vinogorje
Bedem Ivankovo
Vuteks Sloga Vukovar
Čepin