3. listopada 2022.

Poraz seniora u županijskom derbiju

NK Slavonija Požega – NK Kutjevo 1:0
U jednoj čvrstoj i muškoj, ali korektnoj utakmici Zeleni upisuju minimalan poraz. Prvo poluvrijeme je po šansama pripalo domaćinu, samo zahvaljujući našem vrataru Zoluagi odlazi se na odmor sa 0:0 . Drugo poluvrijeme Zeleni odmah imaju dvije prilike, no mreže i dalje miruju. Ključan trenutak utakmice se događa u 60. minuti. Martin Buzuk na centru ruši domaćeg Antunovića i sudac odmah prestrogo vadi crveni karton. U 75. minuti upravo jedini igrač koji pravi razliku Ivan Antunović ostaje sam na drugoj vratnici i pogađa suprotni kut gola. Do kraja su Zeleni imali jednu šansu preko Karla Antunovića koju domaći vratar Petković brani. Domaćinu čestitke na dobroj utakmici, a Zeleni ako nastave ovakvom igrom i borbom ne trebaju brinuti oko dobrih rezultata.