20. srpnja 2021.

Prvi poraz u novom pripremnom periodu u Đakovu

Naši su seniori odigrali i prvi pripremni susret u Đakovu protiv trećeligaša Đakovo Croatije gdje su se na kraju radovali domaći koji su slavili s 3:0 nad našim Zelenima. Rano je za detaljnije prognoze i analize, a od posljednje prvenstvene utakmice je prošlo nešto više od mjesec dana i do početka natjecanja ima još puno vremena popraviti nedostatke i poboljšati dobre stvari. Prilika za popravak dojma stiže već sutra kada na ŠRC Kutjevo stiže drugoligaš BSK iz Bijelog Brda. Pogotke za domaćina su postigli Tomić u 45′, Kirchbauer u 48′ i Pedić u 75′.

Kutjevo je nastupilo u sljedećem sastavu:

Topić, Kalanj, Berbič, Nemec, Luketić, Majstorović, Karačić, A.Budimir, J.Budimir, Majetić, Stojanac, još su igrali: Jurgan, Galić, Matanović, Pierobon, Paulić, Vidović, Grafina, Iličić, K.Budimir.

Mislim da smo vrlo dobro parirali odličnoj ekipi Đakova prvo poluvrijeme, usudio bi se reći i bili bolji. Nažalost nedostajalo nam je mirnoće i realizacije u završnici. Drugo poluvrijeme napravili smo izmjene, dali priliku svim igračima uz većinu juniora. Tu se Đakovo bolje snašlo i zasluženo slavilo. U konačnici, iznimno me veseli pristup i želja mojih momaka koji će sigurno rasti iz utakmice u utakmicu – izjava je trenera Marka Žigića.