9. travnja 2021.

Raspored aktivnosti za nadolazeći vikend

Pred nama je još jedan vikend pun utakmice pa pogledajte kada i s kim igraju naše natjecateljske kategorije. Na ŠRC Kutjevo će zaigrati tek seniori dok će stariji pioniri zbog probleme s koronavirusom ekipe iz Kuzmice svoju utakmicu igrati tek u srijedu na našem stadionu. Kadeti i juniori gostuju, mlađi pioniri su slobodni , a početnici će morati sačekati dok se popravi zdravstveni bilten igrača iz Pavlovaca.

SENIORI

2210.04.2021 16:30JurjevacNK Zrinski (J) – NK Belišće-:-
2211.04.2021 16:30IvankovoNK Bedem – NK Slavija Pleternica-:-
2211.04.2021 16:30ČepinNK Čepin – NK Marsonia-:-
2210.04.2021 16:30JelisavacNK Vihor (J) – NK Graničar Županja-:-
2210.04.2021 16:30VukovarHNK Vukovar 1991 – NK Vuteks Sloga-:-
2211.04.2021 16:30KutjevoNK Kutjevo – NK NAŠK-:-
2210.04.2021 16:30BukovljeNK Slavonac Bukovlje – HNK Đakovo Croatia-:-
2210.04.2021 16:30PožegaNK Slavonija Požega – NK Oriolik-:-
2210.04.2021 16:30ValpovoNK Valpovka – NK Sloga Nova Gradiška-:-

KADETI/JUNIORI

1510.04.2021 09:00/11:00NašiceNK NAŠK – NK Kutjevo-:-
1511.04.2021 09:00OsijekNK Osijek – NK Slavonija Požega-:-
1511.04.2021 09:00VukovarHNK Vukovar 1991 – NK Olimpija-:-
1511.04.2021 09:00Slavonski BrodNK Marsonia – ŠN Željezničar-:-
1511.04.2021 09:00OsijekNŠM NK Grafičar Vodovod – HNK Cibalia-:-
1511.04.2021 09:00OsijekNK Elektra – HNK Đakovo Croatia-:-

STARIJI PIONIRI

1511.04.2021 14:30JakšićNK Jakšić – NK Croatia Donja Obrijež-:-
1511.04.2021 11:00PakracNK Hajduk Pakrac – NK Požega-:-
1509.04.2021 18:00KaptolNK Kaptol – NK Dinamo Rajsavac-:-
1514.04.2021 18:00KutjevoNK Kutjevo – NK Kuzmica-:-
1511.04.2021 12:00LipikNK Lipik 1925 – NK Papuk (V)-:-

MLAĐI PIONIRI – SLOBODNI

POČETNICI – ODGOĐENO ZBOG IZOLACIJE IGRAČA SUPARNIČKE MOMČADI

JOŠ NOVOSTI

TABLICA PORETKA

POS KLUB BOD
1 Belišće 71
2 Vukovar 1991 69
3 Marsonia 62
4 Đakovo Croatia 53
5 Slavonija 52
6 Graničar 50
7 Čepin 49
8 Zrinski 46
9 Oriolik 45
10 Vuteks Sloga 40
11 Bedem 39
12 Vihor 38
13 Kutjevo 34
14 Sloga 33
15 NAŠK 33
16 Slavija 33
17 Slavonac 31
18 Valpovka 28