2. kolovoza 2019.

Remi seniora u Požegi

Seniori su upisali i drugi remi u nizu na pripremnoj utakmici u Požegi. Na legendarnoj Rekreaciji u prvom dijelu smo gledali ravnopravnu utakmicu u kojoj su naši igrači promašili nekoliko prigoda, a domaćin poveo preko Kahaneka nakon prekida. U zadnjoj minuti prvog dijela Marin Majetić vraća stvari na početak. Prvih petnaestak minuta drugog dijela gledali smo odlično izdanje naših igrača koji su zabili dva pogotka te promašili nekoliko izglednih prigoda za još veću razliku. Nakon što se promijenila čitava postava u igru su većinom bili juniori no nije se to previše osjetilo u igri, ali ipak je na rezultatu jer je domaćin iz dva prekida stigao do izjednačenja. Raduje da je na kraju utakmice prosjek godina igrača na terenu bio samo 18 tako da za budućnost definitivno ne trebamo strahovati.

Požega – Kutjevo 3:3

Strijelci: 1:0 Kahanek (23), 1:1 M.Majetić (45), 1:2 Jakešević (49), 1:3 Kruzmanić (54), 2:3 Kahanek (78), 3:3 Kahanek (86)

Kutjevo: Vasić, A.Budimir, Nemec, Zgonjanin, Ivanković, Desnica, Majstorović, J.Budimir, M.Majetić, D.Majetić, Jakešević, još su igrali: Brus, Metlar, Matijević, Franjić, Iličić, Krizmanić, Banić, K.Budimir, Zapalac, Miličević, Bobinac

Trener: Petar Čuljak