Oriolik-Kutjevo 3:2

PORAZ ZELENIH U ORIOVCU
NK Oriolik Oriovac – NK Kutjevo 3:2
U jednoj korektnoj utakmici na odličnom terenu, seniori su poraženi rezultatom 3:2. Domaće je u vodstvo doveo Goran Jurić u 4. minuti kada mirno posprema loptu u mrežu nakon centaršuta. Zatim se igra na sredini terena i u 39. minuti nakon jedne kontre Pedro ruši domaćeg igrača i sudac pokazuje na bijelu točku. Siguran izvođač je bio Matej Marušić za vodstvo domaćih 2:0. Početkom drugog poluvremena Luka Morber uzima duel na centru i radi odličan prodor do našeg šesnaesterca i rutinski posprema loptu u mrežu. Nakon toga Zeleni stišću domaće, Ivan Bandalo daje odličnu loptu za mladog Mateja Iličića koji bježi trojici igrača i poput pravog golgetera lobuje domaćeg vratara. U posljednjoj minuti Pedro vraća povratnu za Luku Samaržiju koji na prazan gol postavlja konačan rezultat. Za izjednačenje vremena više nije bilo i sva tri boda su ostala u Oriovcu. Dojma smo da su Zeleni bili nešto opasniji, ali nedostajala je završnica. Domaćinu čestitamo na zasluženoj pobjedi i hvala im na ugodnom gostoprimstvu te im želimo puno sreće u ostatku prvenstva. Također danas treba pohvaliti našu mladost koja je odlično odigrala drugo poluvrijeme i pokazala da se na njih itekako može računati.