11. travnja 2023.

Velika i zaslužena pobjeda u županijskom derbiju

Zeleni su došli do velike pobjede u županijskom derbiju. Gosti su bili nešto opasniji u početku, a zatim u 24. minuti nakon akcije iz kornera Karačić ubacuje na peterac, tamo je Majstorović najjači i to je 1:0. U 41. minuti Karačić ubacuje korner s lijeve strane, svi promašuju loptu koja dolazi do Nemeca, a on ju vrhunski posprema lijevom nogom u mrežu. Gost smanjuje na 2:1 odličnim pogotkom Mateja Peharde. Zeleni potvrđuju pobjedu u 88. minuti kada Karačić ubacuje iz prekida, stoper i gostujući vratar loše komuniciraju te lopta dolazi do Jakeševića koji iz okreta pogađa prazna vrata s ruba šesnaesterca. Bila je ovo jedna koretkna utakmica bez pravog prekršaja pred puno publike kojoj ovim putem zahvaljujemo na dolasku. Iako je ovo županijski derbi, sudačka trojka Luketić, Damjanović i Tatai odlično je kontrolirala susret i odsudila 50:50 bez greške. Gostima hvala na korektnosti i želimo im sreće u nastavku prvenstva u borbi za prvo mjesto.