16. svibnja 2022.

ZASLUŽENA POBJEDA ZELENIH

NK Kutjevo – NK Omladinac Gornja Vrba 3:0
U jednoj jednosmjernoj utakmici po vrućem i sparnom vremenu Zeleni su upisali nova 3 boda. Zeleni su držali posjed tijekom cijele utakmice, stiskali goste i to im se isplatilo tek u 40. minuti kada Kuzminski gura za Samaržiju, on ostavlja petom za Majetića koji odlaže Grafini te on s ruba šesnaesterca postiže eurogol u same rašlje. U nadoknadi prvog poluvremena nova akcija Zelenih iz kornera. Luketić ostavlja povratnu za Karačića koji ubacuje u protivnički peterac gdje se najbolje snalazi Nemec i povisuje na 2-0. Drugo poluvrijeme naši dečki i dalje dominiraju te u 58. minuti gostujući igrač udara Pedra unutar šesnaesterca i sudac Kurtović pokazuje na bijelu točku. Siguran izvođač je bio Filip Nemec koji je ujedno u postavio konačan rezultat od 3:0. Gosti su u 70. minuti dobili zasluženi crveni i tako si ugasili svaku nadu za bodom. Od našeg vratara Zebe danas možemo izdvojiti samo jedan prodor dok nije upisao niti jednu obranu. Našem kapetanu Anti Budimiru ovim putem želimo brz oporavak nakon ozljede zgloba sredinom prvog poluvremena. Gostima želimo puno sreće u preostale dvije utakmice. Hvala publici koja je danas došla u velikom broju podržati naše dečke.