28. studenoga 2022.

Zeleni pobjedom zaključili jesenski dio sezone

KUTJEVO – BEDEM 3:1

Kutjevo se zaista diglo u završnici jeseni i došlo do komforne zone sa desetak bodova prednosti u odnosu na one najugroženije, dok je s druge strane Bedem ovim porazom ostao prilično iza Graničara i vrha ljestvice, no ipak to nije nedostižno ako će u proljeće biti konstantniji nego li ove jeseni. Sjajnu utakmicu odigralo je Kutjevo za kraj i pobjedom ugrijalo svoje navijače. Najavio ju je Karlo Antunović jedinim golom u prvom dijelu, a kada je Luka Međugorac početkom nastavka zabio za 2:0 naziralo se da bodovi ostaju u prijestolnici graševine. Bedem je preko Ivana Gazića uspio smanjiti, ali su u igri bili samo pet minuta koliko je trebalo Međugorcu da ponovno vrati domaće na +2 i odluči utakmicu.

Igrač utakmice: Luka Međugorac

– Odigrali smo jednu od boljih utakmica u polusezoni i mislim sasvim zasluženo slavili. Iako je naš današnji trener Mario Majstorović imao problema s slaganjem momčadi, jer doslovno do samog početka utakmice nije znao na koga može računati, odlično je to odradio. Pobjeda je mogla biti i dosta uvjerljivija, ali opet nam je zaštekala realizacija. Na kraju ovoga jesenskoga dijela možemo biti zadovoljni, skupili smo dovoljan broj bodova, a pogotovo zadnjih pet kola od povratka našega Petra Čuljka, jer smo ubilježili četiri pobjede i očekujemo njegov što brži povratak, nadamo se da neće naći angažman u Kataru. U ime NK Kutjevo hvala Sportalu na ugodnoj suradnji i kako za lijepe želje nikada nije rano, a advent je pred vratima, svim skupa u ime našega kluba Sretni i blagoslovljeni nadolazeći blagdani – kazao nam je Ante Budimir, kapetan Kutjeva.

– Kako smo “otišli” na utakmicu tako smo i prošli. Danas je bio bitan samo karakter i “glava” međutim nismo bili pravi. Sad slijedi zasluženi odmor u kojem ćemo napraviti analizu i popuniti se na mjestima koja budemo smatrali deficitarnim. Očekuje nas zanimljivo proljeće jer je liga stvarno podjednaka, a samim time i zanimljiva. Čestitke Graničaru na osvojenom jesenskom naslovu, a vama i vašim čitateljima ugodni i sretni blagdani – prokomentirao je Stjepan Kvesić, trener Bedema.

izvor: https://sportalo.hr

JOŠ NOVOSTI

TABLICA PORETKA

POS KLUB BOD
1 Kutjevo 62
2 Sloga Nova Gradiška 62
3 Oriolik Oriovac 52
4 Hajduk Pakrac 45
5 Lipik 1925 39
6 Psunj-Sokol Okučani 3
7 Slavonac Nova Kapela 34
8 Omladinac Gornja Vrba 33
9 Jakšić 32
10 Dinamo Vidovci 31
11 Slavonac Gunjavci-Drežnik 31
12 Zadrugar Oprisavci 23
13 Sikirevci 21
14 Papuk Velika 17
NK Kutjevo
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.