20. ožujka 2019.

Kutjevo lakoćom preskočilo Tim osvježenje

TIM OSVJEŽENJE – KUTJEVO 0:4

Sudci: Brkić, Hrmić, Dobraš

Strijelci: 0:1 Banić (14), 0:2 S. Vasić (66), 0:3 S. Vasić (68), 0:4 S. Vasić (74)

Tim osvježenje: Klasić, Brničić (od 86. Jurić), L. Banožić, Andričić, M. Papak (od 72. I. Bulaja), M. Banožić, Barišić (od 70. Marinović), N. Bulaja (od 88. Grbeš), Rotim, Lucović (od 81. Bilmez), Novak

Kutjevo: Leist, S. Vasić, Jelčić, Čuljak (od 81. A. Budimir), Desnica (od 71. Jakešević), Banić (od 60 M. Majetić), Kalanj, Antunović, N. Vasić (od 61. Ivanagić), D. Majetić, Nemec

Vrlo lijepa nogometna predstava u Kuzmici. Uobičajeno napadački orijentiran domaćin nije se prilagodio Kutjevu nego je pokušao igrati svoju igru, i dok su trkački mogli parirati bilo je to vrlo lijepo s njihove strane. Možda pomalo naivno bez trojca Brnčić, Josip i Tomislav Banožić, ali hrabro i za svaku pohvalu gledajući s neutralne strane. Prvom golu prethodio je pokušaj visokog presinga domaćih kojeg se Kutjevo lakoćom riješilo zahvaljujući najboljem dijelu svoje momčadi, tandemu Jelčić – Desnica koji je lako donio loptu na desni bok, od tamo je stigao perfektan ubačaj do Banića koji nije imao težak posao pogoditi sa 7-8 metara. Do odmora se nastavilo u sličnom tonu, Kutjevo je imalo veći posjed, ali je domaćin znao biti dosta opasan, ali u nastavku je ipak presudila i kvaliteta i tjelesna priprema gostiju.

Nakon dva pogotka u prvenstvenom gostovanju u Babinoj Gredi sjajnu napadačku formu potvrdio je Stjepan Vasić koji je postigao hattrick u samo 8 minuta! Posebno je prekrasan bio njegov drugi pogodak, s ruba kaznenog prostora je iz poluokreta odapeo pravu bombu i pogodio tamo gdje se spajaju greda i vratnica, Klaić je bio blizu, u tom prvom kutu, ali je udarac bio jednostavno savršen, neobranjiv! Stigao je Vasić zapucati i kazneni udarac do kraja, ali tko će mu zamjeriti nakon tri komada i prolaska u sljedeći krug?