16. ožujka 2021.

S natjecanjem kreću juniori i kadeti – u Kutjevo stiže Cibalia

Proteklog vikenda su krenuli seniora, a narednog vikenda pridružit će im se i naše mlađe kategorije koje se natječu u Prvoj kvalitetnoj ligi mladeži. Tako će juniori i kadeti u susretima prvog proljetnog kola dočekati svoje vršnjake vinkovačke Cibalije. Podsjetimo da su u premijernom susretu u ovome rangu naši kadeti upisali pobjedu u Vinkovcima i tako na najbolji mogući način otvorili povijesnu sezonu.

Iako su uvjeti bili neobični i teški naši su se mladići pripremali i marljivo radili pridržavajući se zadanih epidemioloških mjera i ne sumnjamo da će nas činiti ponosnima i u nastavku natjecanja jer iako rezultati nisu blistavi treba uzeti u obzir da je Kutjevo uvjerljivo najmanja sredina koja se natječe u ovogodišnjem sazivu drugog državnog ranga natjecanja u regiji Slavonije i Baranje pa je svaki bod u takvoj konkurenciji jako velik, a svaka utakmica iznimno korisna u razvoju naših igrača.

Raspored prvog proljetnog kola:

KADETI

1221.03.2021 09:30KutjevoNK Kutjevo – HNK Cibalia-:-
1221.03.2021 09:00Slavonski BrodŠN Željezničar – HNK Đakovo Croatia-:-
1221.03.2021 09:00VukovarHNK Vukovar 1991 – NK Elektra-:-
1221.03.2021 09:00PožegaNK Slavonija Požega – NŠM NK Grafičar Vodovod-:-
1221.03.2021 09:00NašiceNK NAŠK – NK Marsonia-:-
1221.03.2021 09:00OsijekNK Osijek – NK Olimpija-:-

JUNIORI

1221.03.2021 11:00KutjevoNK Kutjevo – HNK Cibalia-:-
1221.03.2021 11:00Slavonski BrodŠN Željezničar – HNK Đakovo Croatia-:-
1221.03.2021 11:00VukovarHNK Vukovar 1991 – NK Elektra-:-
1221.03.2021 11:00PožegaNK Slavonija Požega – NŠM NK Grafičar Vodovod-:-
1221.03.2021 11:00NašiceNK NAŠK – NK Marsonia-:-
1221.03.2021 11:00OsijekNK Osijek – NK Olimpija-:-

JOŠ NOVOSTI

TABLICA PORETKA

POS KLUB BOD
1 Graničar Županja 31
2 NAŠK Našice 27
3 Borac Kneževi Vinogradi 26
4 Slavonija Požega 26
5 Slavija Pleternica 26
6 Vuteks Sloga Vukovar 25
7 Bedem Ivankovo 24
8 Oriolik Oriovac 23
9 Sloga Nova Gradiška 22
10 Čepin 21
11 Kutjevo 21
12 Svačić Stari Slatnik 18
13 Valpovka Valpovo 17
14 Darda 12
15 Omladinac Gornja Vrba 12
16 Đakovo Croatia 9