7. svibnja 2022.

Uvjerljiva pobjeda seniora u Dardi

NK Darda – NK Kutjevo 1:4

U jednoj dinamičnoj utakmici seniori su došli do uvjerljive pobjede. Zelene je u 10. minuti u vodstvo doveo Marin Kuzminski kada rutinski lobuje vratara nakon odlične asistencije Alena Grafine. U 30. minuti na 2-0 povisuje također Marin Kuzminski kada majstorski prima loptu u prostor između dva obrambena igrača i zakucava loptu u mrežu. Domaćini su stiskali Zelene, ali nisu imali koncentracije kako bi ugrozili gol. Početkom drugog u poluvremena u jednoj kontri Marin Majetić bježi po lijevoj strani, čuva loptu i ostavlja za Marka Karačića kojem nije bilo teško pospremiti loptu iza nemoćnog vratara i postaviti velikih 3-0. U 63. minuti Krunoslav Luketić ubacuje na peterac gdje se nalazi Pedro koji klizećim startom zabija za 4-0. Domaćini su smanjili iz slobodnog udarca na 4-1 preko Frana Babića koji je majstorski prebacio živi zid i postavio konačan rezultat. Ostaje dojam da je rezultat previsok, ali je pobjeda bez mrlje i potpuno zaslužena. Kod Zelenih danas nije bilo slabe točke i ovo je pristup kakav bi trebao biti u svakoj utakmici. Domaćinu čestitamo na korektnoj utakmici i želimo im puno sreće u preostale tri utakmice.